Новини Донецька

Встигли отримати більше 3,5 мільйонів. У Києві глава медкомісії і лікар Міноборони систематично обдирали учасників АТО

Співробітники Служби безпеки України викрили голови Центральної МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи та лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міноборони, які організували схему вимагання та отримання хабарів від учасників АТО. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи вимагали з учасників антитерористичної операції гроші за отримання відповідних груп інвалідності.

Співробітники СБ України затримали зловмисників на робочих місцях після отримання більше 42 тисяч гривень від учасника АТО, отримав важке поранення ноги, за встановлення йому інвалідності.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцями роботи та проживання зловмисників правоохоронці виявили понад двадцять папок з документами бійців АТО, в кожної з яких був прикріплений конверт з грошима.

Загальна сума вилученої валюти еквівалентна понад 130 тисяч доларів.

Зараз вирішується питання про повідомлення їм про підозру у ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу. Викриття зловмисників проводилося спільно з управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №5. Триває досудове слідство.

Источник

Most Popular

To Top