” Я ридала ”: Тіна Кароль зробила емоційне зізнання про конфлікт в Азовському морі

Співачка Тіна Кароль в інтерв'ю OBOZREVATEL згадала день відкритої агресії Росії по відношенню до України в Керченській протоці, де відбулося захоплення українських кораблів і полонених.

Як зізналася артистка, коли в країні почали говорити про воєнний стан, вона ридала і молилася. Судити про ситуацію співачка не береться. Як сама зазначає, розуміє в цьому мало. Однак підозрює, що причиною конфлікту стають ігрища політиків.

"Я ридала. Під час всіх цих подій ми були в Празі, я вийшла з аеропорту з телефоном, їхала в машині з телефоном, і так до останнього" пі-пі-пі "(імітує звуки з Верховної Ради) я сиділа біля екранів" , – розповіла вона.

"Дзвонила всім близьким, не змогла провести урок по вокалу по Скайпу – мій педагог знаходиться в Атланті (США – Ред.) – ми зателефонували, вона почала брати ноти на фортепіано, а я плачу. Потім вона вже запитала, що сталося", – додала вона.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У цій ситуації співачка зайняла сторону людей, яким, підкреслила вона, давно не вистачає "простого життєвого щастя".

"Я не беруся судити, я, як і всі налякана. Що буде завтра? У цій ситуації я за людей, тому що знаю, що їм сумно, гірко, самотньо. Люди втомилися, вони хочуть промінчик світла, хочуть простого, звичайного життєвого щастя . Хочуть знати, що у них є забезпечене завтра ", – зазначила вона.
 
Тут же виконавиця додала, що молиться і мріє про світле майбутнє України.

"Молюсь і мрію, щоб усі це вирішилося, хочу бачити Україну квітучою і пишатися своєю країною", – уклала вона.

Most Popular

To Top