Головні новини

Як тільки плач по русскому миру виходить за межі кухонь, його треба присікати – Валетів

Хороше питання: а чи можна зараз в Україні мати проросійські погляди?

Мати можна. Це питання вашій совісті. В принципі, в СРСР у 1941-1942 році були люди проповідують пронацистські погляди. І їхні погляди мали певну популярність.

Проповідувати їх я б не рекомендував. Після 2014 року особисто у мене є проблеми з толерантністю в цьому напрямку. При існуючому в Росії режимі я не бачу сенсу з’ясовувати, хто там кому кум або брат. Якщо людина підтримує Путіна і політику ескалації, він ворог мені, моїй сім’ї, моєму країні.

Якщо людина сповідує проросійські погляди в той момент, коли у його країни віддали території і його армія веде війну з сепаратистами, яких воороужила і підтримує Росія, то це ворог. До чого призводить безпечність ми вже бачили.

Чесно кажучи, я не розумію тих, хто капає отрутою на кухнях. На місці нашої держави я б купував таким стражденним по Росії квиток, давав би подемные та сприяти обміну квартири на “ДНР, “ЛНР та у будь-яке місто РФ, по можливості.

Але при всій своїй прихильності до свободи слова, я впевнений в тому, що давати право на агітацію ворогові в момент практично відкритого збройного конфлікту, неприйнятно. Як тільки плач по русскому миру виходить за межі кухонь, його треба припиняти. Не терором, а купівлею квитка в країну, за якою тужать.

Хотілося б вислухати думку читачів. Тільки без екстремізму і проклять.

Ця проблема існує. Її все одно треба вирішувати, і вирішувати її силовим шляхом неефективно. Насильство породжує опір – пам’ятайте про це.

“>

07.12.2018
10:16
Источник

Most Popular

To Top