Як тільки він виїде до Ізраїлю! Матіос розповів про дії Генпрокуратури щодо Януковича

Україна направить Ізраїлю запит про екстрадицію Януковича, якщо він поїде на лікування.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що не вірить у можливість виїзду екс-президента України Віктора Януковича на лікування в Ізраїль, однак у випадку такого факту Україна зобов'язана буде звернутися за видачею до ізраїльської влади. Про це повідомляє «Новое время».

«Я дуже смутно вірю в будь-яке переміщення за межі резервації, де перебуває екс-президент України… Якщо станеться такий факт (виїзду за межі Росії в Ізраїль – ред.), то ми зобов'язані звернутися», – сказав Матіос.

Він додав, що є практика міжнародно-правового співробітництва між Генеральною прокуратурою України та Ізраїлем:

«Янукович оголошений у розшук по системі Інтерполу, виставлена відповідна картка, але Ізраїль не є учасником Інтерполу».

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як повідомлялося, Янукович може поїхати на лікування в Ізраїль.

Варто зазначити, що 18 листопада російські ЗМІ повідомили, що  Янукович у нерухомому стані був шпиталізований до московської клініки імені Скліфосовського. За даними медіа, його доставили з травмами хребта і коліна, які він отримав під час гри у теніс на підмосковному тенісному корті.

Один з його адвокатів Олександр Горошинський заявив, що Янукович лікуватиметься у одній з російських клінік щонайменше три тижні.

Most Popular

To Top