Головні новини

Якщо Росія нападе на Україну: Пентагон виступив з гучною заявою

У випадку повномасштабної російської агресії Україна може розраховувати на підтримку США. При цьому Америка вже зараз інвестує величезні кошти в українську оборонну промисловість.

Про це у відеозверненні на сторінці посольства США в Україні в Twitter заявила Лора Купер – заступник міністра оборони США Джеймса Мэттиса.

“Ми будемо продовжувати підтримувати народ України, і будемо зберігати режим санкцій щодо Росії. Росія повинна повністю виконати зобов’язання Мінськими угодами і залишити Донбас. У нашій Кримській декларації чітко і однозначно визначена політика США”, – запевнила Купер.

Вона підкреслила, що Америка не визнає і ніколи не визнає анексію Криму Росією. А Україна може розраховувати на те, що Сполучені Штати будуть залишатися сильним партнером у зміцненні української армії для захисту української демократії.

Заступник міністра оборони США засудила російську агресію в Керченській протоці і зажадала негайно звільнити захоплених Росією в полон українських моряків.

“Ми закликаємо Росію зняти створена напруга, повернувши Україні затриманих членів екіпажів та її кораблі і припинити блокаду українських портів в Азовському морі”, – уточнила Купер.

Крім того, вона торкнулася питання фінансування української армії і оборони Сполученими Штатами: “З 2014 року ми виділили понад 1,1 мільйонів доларів на військову підготовку і обладнання, щоб допомогти Україні захистити себе, а також надали дієві консультації щодо модернізації оборонного сектору відповідно до стандартів НАТО”, – резюмувала Купер.

“>

07.12.2018
20:58
Источник

Most Popular

To Top