Головні новини

«Якщо відмовиться піти на капітуляцію то Новачок», — Піонтковський

Російський політолог Андрій Піонтковський, коментуючи останні події навколо Білорусі та Російської Федерації, зазначив, що Олександра Лукашенко стоїть перед дуже складним вибором. За словами експерта, Москва досить сильно натиснула на Мінськ, тому білоруський лідер буде змушений піти на капітуляцію.

«Вибір стоїть перед Лукашенко – або змиритися, отримати пристойну пенсію до кінця життя де-небудь на сочинської віллі. Або продовжити те, чим він займається на протязі 25-ти років – боротьбою за незалежність Білорусі. Так, можна сказати, що він боровся весь час за свою владу. Але він ефективним способом чинив опір», — відзначив Він. У той же час політолог вказав на той факт, що розмови про приєднання Білорусі до складу Росії були ще за часів правління Єльцина.

«Лукашенко їх обманював, він приїжджав до Москви, підписував якийсь черговий договір, розпивав склянку з горілкою, вивозив 10-12 мільярдів субсидій, але не погоджувався на посаду секретаря Мінського обкому. А зараз його загнали в кут, буквально з ножем біля горла», — розповів російський політолог. Піонтковський також зазначив, що в разі, якщо Лукашенко все-таки буде чинити опір, не виключено, що його спробують прибрати фізичним шляхом. «Якщо він відмовиться піти на капітуляцію, «Новачок» – це один з перших для нього варіантів. Але центральний питання – наскільки білоруське населення в цілому відкине цю ідею… При всій суперечливості постаті Лукашенко, йому слід віддати належне: він тягнув час, зберігаючи незалежність Білорусі, і за цей час національна свідомість в Білорусі зросла», — розповів Андрій Піонтковський.

«>

11.01.2019
21:07
Источник

Most Popular

To Top