Євген Черняк: «У злиденній країні підтримка мільярдера здійснюється на держрівні» — Олігарх

Мільярдер Косюк був у проекті Big Money. Я був натхненний його підходом до бізнесу.

Питання про державних дотаціях успішної приватної компанії я йому теж поставив. Він відповів, що без них ніяк не можна! І збрехав.

Виходячи з цифр точно можна. І ці дотації – це пряма крадіжка грошей з бюджету України. Причому пряме злодійство, в якому бере участь прем’єр-міністр Гройсман. Упевнений, він не видає ці дотації без відкату!

1,4 мільярда у 2017 році. Майже 900 мільйонів в 2018 році.

Вдумайтеся в ці цифри.

У злиденній країні, яка у всіх світових рейтингах внизу списку, серед відсталих африканських країн підтримка мільярдера здійснюється на державному рівні, через корупційні схеми. Чи хтось вірить, що саме Юрій Косюк, знаходячись у дружніх відносинах з Гройсманом просто так, випадково, взяв і отримав 2.3 мільярда гривень дотацій?!

Мені легше було б не писати цей пост. І я і моя компанія теж не ідеальні, але цей випадок просто шокуючий. Україна стрімко втрачає всі ознаки держави. Нічого так не знищує країну, як корупція і несправедливість.

І не треба розповідати про підтримку місцевого виробника. Інших виробників країни ніхто не підтримує, а виключно перевіряють, вимагають хабарі і заважають працювати, змушуючи виїжджати з країни.

Я розумію, що і ця історія вже завтра забудеться. Але промовчати не можу, незважаючи на повагу до Косюку, як до бізнесмена. Якщо не зміниться правила гри, раджу всім переносити бізнеси з такої країни. У більш справедливі й стабільні країни!

Я нікуди не балотуюся і ні в якій партії не перебуваю. Питання дотацій — виключно бізнесовий питання. У ньому немає політики. Але так бути не повинно.

Ті, хто керують економікою України сьогодні, є її головними ворогами.

Саме вони розвалюють країну, своїм тупим крадіжками і змушують їхати мільйони людей. І не треба брехати про міфічних зовнішніх ворогів. Вам вже ніхто не вірить!

Потрібно дивитися правді в очі, якою б вона не була.

Правда приємною не буває.

Не поміняєте правила?!

Развалите країну. Людей ви вже втратили. Крапка!

Джерело: Фейсбук автора


Надрукувати

Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Євген Черняк

Бізнесмен і власник Global Spirits

«ОЛІГАРХ»

Источник

Most Popular

To Top