Юра «Молдован»: політика з Юлею Тимошенко і під дахом Стрижака

Юра «Молдован»: політика з Юлею Тимошенко і під дахом Стрижака

06.11.2018

Ні для кого не секрет, що селище Козин найпопулярніше місце проживання української еліти. Там живуть президенти і прем’єри , прокурори і судді, олігархи і просто багаті люди. Останні кілька днів мешканці великої дамби, яка відноситься до Козину, були дуже схвильовані. Скупчення машин і озброєних людей спортивної зовнішності спостерігалося в кількох десятках метрів від шлагбаума, за яким живе кандидат у президенти Юлія Тимошенко. Кажуть, навіть була чутна стрілянина.
Виявилося, що охороняють не кандидата в президенти, колишнього кримінального авторитета, а згодом інформатора карного розшуку Юрія Ериняка по кличці «Молдаван» та Олександра Модлицкого по кличці «Красномордый».
Стрілянина і барикади в Козині річ небувала — дуже безпечне місце. Кого ж так боїться «Молдаван?»
Про Ериняке вже багато написано. Кримська банда «Башмаки», організація викрадення директора «Нафтогазвидобування» О. Семінського на замовлення Миколи Рудьковського, продаж компанії Рінату Ахметову, спонсорування РПЦ, Почаївського монастиря ,»меценатство» в зв’язці з агентом ФСБ Тимофієм Нагорним та їх псевдонаставником Михайлом Моргулісом і багато іншого.

Вмінню «Молдавана» пристосовуватися можуть позаздрити навіть таргани. Він козиряє дружбою з Ахметовим, навіть сина назвав Ренатом.

На представленій нижче аудіозаписи можна почути, як «Молдаван» обговорює з оперуповноваженим карного розшуку свої фінансові схеми, в яких фігурують Рудьковський і Ахметов. Втім, згадки про Рудьковського швидше зневажливі, а от від Ахметова «Молдован» чекає допомоги і частки при діленні. Єриняк прямо говорить про свій інтерес: «…щоб Юля стала президентом, а Рінат призначив мені моїх 5%». Також у запису є згадки про зв’язки Ериняка з Медведчуком і Шуфричем.

У цієї примітною аудіозаписи Єриняк згадує і людини, з яким цього кримінального авторитета пов’язує давня дружба. Мова йде про першим заступнику голови київської поліції, начальника кримінальної поліції генерала Віталія Стрижаке, який прикриває «Молдавана» у всіх брудних справах, постійно відпочиває на «молдовановской» яхті , отримує від нього подарунки квартири і дорогі автомобілі. В описі представленого нижче відео, втім, є дві неточності: 1.Стрижак не полковник, а генерал, 2.Яхта належить «Молдавану»

Спільні справи з Стрижаком «Молдован» обговорює і на іншого запису, наявної в нашому розпорядженні. Постійно згадуваний у ній «Віталік», з яким Єриняк «вирішує питання» і «бухає до 5 ранку» — це і є заступником начальника київської поліції Віталій Стрижак. А співрозмовник «Молдавана» — підлеглий Стрижака, який отримав від начальника команду вирішити для Ериняка питання з неназваним «терпилою».

При зустрічах Єриняк цілується з ментами і прокурорами, в розмовах згадує злодіїв і авторитетів. Намагається здаватися задоволеним і успішним. І це при тому, що поважають себе люди давно перестали подавати йому руку. «Щурів» і стукачів зневажають всі, хоч і беруть у них гроші. Наприклад, київським рабину Йонатану Марковичу «Молдаван» дарує розкішні «мерседеси», навіть був гостем на весіллі його доньки.
Цікаво, скільки все це коштує? Скільки коштує затягнути на хрестини синочка Женю Тимошенко, дочка кандидата в президенти? Скільки коштують поцілунки з прокурорами, депутатами і поліцейськими? Ідея, що «гроші не пахнуть», може погубити не одну репутацію, коли справа стосується Юри Ериняка. Останнім часом він часто підкреслює свою близькість до Юлії Тимошенко і готується до виборів за її підтримки. Ключовим моментом у відносинах між Юлею і аферистом стало те, що той викупив компромат на Юлю по газових справах і подарував їй через її соратника. Юля змилувався і за кілька мільйонів $ ,вирішила віддати «Молдовану» виборчий округ в Одесі. «Рішалою» по відбілюванню Ериняка через суди, прокуратуру і СБУ є згаданий раніше Олександр Модлицкий.
Ті, хто знає «Молдавана», кажуть, що він любить записувати своїх «друзів» на всякий випадок. Вибори справа тонка, в них можливо все. При збігу обставин нас може чекати захоплююче шоу під назвою «Плівки Молдавана».Тоді гроші будуть не просто пахнути, вони будуть смердіти! Саме тому Ериняку вже зараз і потрібно багато охорони!

Вадим Очеретяний, «Відкрита Україна»

Юра «Молдован»: політика з Юлею Тимошенко і під дахом Стрижака оновлено: Листопад 6, 2018 автором: Redactor
Источник

Most Popular

To Top