Юрій Романенко: «Фортуна їх любить, а ми заздримо» — Олігарх

Фортуна їх любить, а ми заздримо

У рубриці «Еліта рве всі шаблони» достроковий Оскар за 2018 рік йде Андрію Лозовому, який примудрився в аеропорт Праги розрахуватися фальшивими євро за покупки, був прийнятий поліцією Чехії і 8 годин провів у відділку.

Далі виникла грандіозна історія про те, як невідомий помічник Лозового (поки невідомий) пішов міняти гроші в Києві в невідомому (поки невідомому) обмінному пункті, який таємничо зник (поки зник) якраз після того, як помічник Лозового поміняв там гривні на євро (не знаю навіщо Андрій міняв гривні на євро в стрьомному обмінному пункті, коли у Ляшка можна було кешем взяти по-дружньому, але то таке…).

Як водиться в Україні, фортуна і в цей раз не змінила представникам Радикальної партії, включилися і Клімкін зі всієї допомогою Мзс ( і не таких ламали), і поліція України ( і не таке бачили). У підсумку чеська поліція зрозуміла, що народний депутат сам став жертвою шахраїв і був відпущений на волю.

Ось такі дивовижні історії відбуваються в Україні. Загалом, якщо ви хочете, щоб вам завжди щастило, вступайте в Радикальну партію України і життєвий успіх вам гарантований. Ви самі будете аху@евать від того, як можна легко і елегантно виходити з власних і чужих косяків. Як сказав би товариш Сталін, відповідаючи на питання «що робити»: «Що робити,що робити…. Заздрити будемо».

P. S. В електронній декларації за 2016 рік ( станом на перше листопада) Андрій Лозовий зазначив, що у нього вдома кешем є 50 тис доларів., €150 тис. і 800 тис. грн. Питання навіщо його помічникові йти в липову обмінки за фальшивими євро, коли в тебе вдома у самого будинку нормальна обмінник? Однак, є пояснення. За 2017 і 2018 рік Андрій Лозовий всі протратил, а подарунок мамі дуже хотілося купити в Празі, тому довелося йти у лже-обмінки, щоб отримати лже-євро і потрапити в таку неприємну ситуацію. Але, як ми всі знаємо, в Україні і не таке можливо. Тому особисто я у всю цю історію вірю. Бо це типова українська фінансова історія.

Джерело: Фейсбук автора


Надрукувати

Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Юрій Романенко

засновник і візіонер в Ukrainian Institute for the Future

«ОЛІГАРХ»

Источник

Most Popular

To Top