Головні новини

Юрист: «За Порошенка вже агітують, посилаючись на гороскопи»

Відомий юрист Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Фейсбуці написав про те, що Порошенко ще навіть не заявляв про бажання балотуватися на другий термін, але в газетах вже почалася агітація за нього.

«Стопки ось таких газет зустрічають співробітників і відвідувачів Коцюбинської сільради. Наповнення газети цілком передбачувано – мужнє обличчя гаранта і гучні гасла. Але є та родзинка», — пише експерт. За його словами, ця родзинка полягає в персональному гороскопі президента України. Згідно з цим астрологічним прогнозом, чинного президента очікують перемога і неймовірний успіх, і це просто фантастика. Шнайдер цікавиться, невже це і справді хтось вірить, оскільки, якщо враховувати результати найсвіжіших рейтингів, астрологія залишається єдиною надією Петра Олексійовича. Користувачі активно коментують його посаду.

«А можна мені багато-багато таких газет? Дрова скінчилися. Топити нічим», «Без варіантів. Навіть зірки не допоможуть», «До кого не може дотягнутися своїми клешнями гіпотетичний олешко, тих доводиться підгортати газетами. Гороскопик потішив», «Так, вони там сильно схиблені на астрологів. Я, наприклад, знаю, що в Епіцентр на керівні пости раніше набирали за гороскопом», «У Харківській області всі районні газети виходять з його рилом на першій сторінці», — пишуть користувачі.

«>

13.01.2019
09:54
Источник

Most Popular

To Top