Новини Донецька

З початку бойових дій на Донбасі знешкодили 429 тисяч вибухонебезпечних предметів

Штаб ООС Facebook

З моменту початку бойових дій на сході України сапери обстежили близько 30 тисяч гектарів території і ліквідували 429 тисяч вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє управління екологічної безпеки і протимінної діяльності Міністерства оборони України, передає «УНН».

«З початку бойових дій всього було перевірено близько 30 тисяч гектарів територій та знищено понад 429 тисяч вибухонебезпечних предметів», — заявили в міністерстві.

При цьому території все ще не вважаються повністю безпечними і готовими для передачі у користування місцевим громадам.

«Зазначене пов’язане з тим, що незважаючи на неодноразові домовленості в рамках Мінського процесу про припинення вогню незаконні збройні формування продовжують обстріл нашої території, в тому числі і з важкого озброєння. Такі обстріли призводять до того, що раніше очищені землі знову забруднюються боєприпасами і це, в свою чергу, призводить до загибелі та каліцтва людей, як військових, так і цивільних осіб», — зазначили в міністерстві.

Раніше в ООН повідомили, що з моменту початку бойових дій на Донбасі загинуло 2 725 цивільних осіб, без урахування жертв Boeing МН17.

Most Popular

To Top