Головні новини

З’явилися подробиці масштабної пожежі в Дніпрі

13 лютого сильна пожежа на вулиці Універсальній знищив приватний будинок № 43 і все, що знаходилося поруч з ним на ділянці. Рятувальники боролися з вогнем більше трьох годин, після чого витратили ще деякий час, щоб залити все навколо водою і припинити будь-яку можливість займання виникнути знову.

Причина пожежі банальна до неможливості — необережне поводження з опалювальними приладами.

Господар вирішив розтопити піч, але, мабуть, щось пішло не так — через кілька хвилин будинок був охоплений полум’ям. До речі, сьогодні він святкував День народження, який по праву можна вважати другим — крім незначних опіків ніяких травм чоловік не отримав.

«Вогонь палахкотів щосили, у мене аж серце схопило, не знала, що робити. Сусід цей топив грубку і постійно збирав всяку мізерію — все ходив, вишукував деревини, дошки, колоди. У нього весь двір був забитий і не дивно, що таке сталося. Варто очікувати, насправді. Ось до чого нас довели, що деякі, вибачте за вираз, змушені готувати їсти на вогнищі», — розповіла Світлана Олексіївна, мешканка сусіднього будинку.

Протягом декількох хвилин перехрестя вулиць Янтарної і Універсальної заполонила спецтехніка. Квартал знеструмили, а всіх жителів сусідніх будинків евакуювали. Більше трьох годин на місці працювали бригади шести пожежно-рятувальних частин, кілька екіпажів патрульної поліції, працівники Дтек і газівники. Буквально через 30 хвилин з моменту спалаху пролунав гучний вибух — вибухнув один з газових балонів, який перебував у будинку. З-за великої площі пожежі та сильного вітру вогонь був практично неконтрольованим. Плюс до всього, рятувальникам заважав весь той мотлох, яким був забитий двір і з-за якого було складно підібратися до вогнищ загоряння.

Води в машинах катастрофічно не вистачало, тож хлопцям доводилося часто відправляти машини «на заправку». Гасити пожежу рятувальникам допомагали патрульні, які без будь-яких засобів захисту і додаткової екіпіровки працювали на території будинку. Взяти вогонь під контроль і локалізувати його бійцям ДСНС вдалося лише в 19:26, після чого вони почали заливати двір водою, щоб остаточно ліквідувати горіння. На це, за їх словами, їм знадобиться ще деякий час.

Підсумок: приватний будинок № 43 разом з усіма прибудовами і речами у дворі вигорів дотла. Крім того, вогонь перекинувся на подвір’я сусідів, тому частково пошкоджена територія та будинки № 45. На щастя, потерпілих та травмованих внаслідок пожежі немає. Єдине — місцеву жительку, яка перебувала на вулиці, поки рятувальники боролися з вогнем, медики все ж були змушені госпіталізувати в лікарню. Вона замерзла і сильно перенервувала, з-за чого у неї схопило серце. В іншому ж, багато жителів сусідніх будинків явно можуть забути про міцний сон після пережитого стресу.

«>

14.02.2019
08:54
Источник

Most Popular

To Top