Головні новини

За тиждень “чорної п’ятниці” українці витратили рекордну суму

У «чорну п’ятницю» в 2018 році на покупку побутової техніки та електроніки українці витратили рекордні 2,5 млрд гривень. У порівнянні з минулим роком витрачена на розпродажах сума зросла в півтора рази. Такі дані наводить компанія GfK Ukraine, відстежуючи продажу найбільших роздрібних реалізаторів побутової техніки та електроніки.

Підраховано, що в «чорну п’ятницю» на електронні девайси і техніку для дому населення спускає бюджет середнього обласного центру. Витрати в цілому по Україні можна порівняти з річним бюджетом Житомира або Чернігова.

Найбільш відчутно в «чорну п’ятницю» зросли продажі телевізорів — на 261%. При цьому знижки, пропоновані покупцям, були досить скромними. Найпопулярніша модель тижня продавалася з дисконтом 16%, а на інші телевізори знижки не перевищували 25%.

Другий активно скупаемой категорією товарів були холодильники. Зафіксовано зростання продажів на 219% або в три рази. При цьому знижки, як і у випадку з телевізорами, були не надто вражаючими — 12% на найпопулярнішу модель, 10% на всі інші.

Пральних машин перед «чорною п’ятницею» було куплено майже в три рази більше, ніж тижнем раніше. Найпопулярніша модель продавалася зі знижкою 14%.

Продажі смартфонів перед «чорною п’ятницею» зросли на 108%, при тому, що середня ціна не тільки не знизилася, але навіть зросла на 9%. На ринку ноутбуків спостерігалося зростання продажів на 82%. У середньому ціни на найпопулярнішу модель перед чорною п’ятницею були знижені на 6%.

“>

06.12.2018
19:38
Источник

Most Popular

To Top