Головні новини

За заповітами Гітлера: Кремль звинуватили у використанні на Донбасі бойових наркотиків

Росія відкрито тестує на терористів «Л/ДНР» так звані бойові наркотики. Таким чином вирішується проблема дорожнечі повноцінних подібних дослідів.

Про це в ефірі ObozTV розповів волонтер і ветеран АТО Мирослав Гай. За його словами, Кремль давно використовує війни в Сирії і Україні в якості полігонів для випробування нових видів озброєння, так і різних військових фармакологічних препаратів.

«Потрібно пам’ятати, що на передовій фронту РФ здебільшого зібрала асоціальний елемент. Людей, які або не вміють нічого робити, крім як тримати автомат і бігати по окопах, або ж людей з судимістю. Самі регулярні війська зазвичай стоять за спинами такого ополчення, щоб імітувати у нас громадянський конфлікт», – нагадав Гай.

Він підкреслив, що кадрові російські військові присутні на Донбасі, але стоять виключно у другій лінії. На передову ж беруть ось таких найманців, на яких можна експериментувати як завгодно і відчувати будь-які препарати.

«Будь-який препарат повинен проходити випробування на живих людях. Якщо це фармакологія для армії – де ви знайдете піддослідних? Це дуже дорого. А на цих наркоманів можна що завгодно тестувати. Тут абсолютні паралелі з гітлерівською Німеччиною. Росія може собі це дозволити, тому що ціна життя і здоров’я людини в РФ дорівнює нулю. Тому з цими бідолашними можна робити все, що завгодно», – підсумував ветеран.

«>

13.01.2019
08:14
Источник

Most Popular

To Top