Головні новини

Захопить якусь країну. Астролог розповів, коли Путін «злетить з котушок»

Найбільшу небезпеку для України та світу на сьогодні представляє президент РФ Володимир Путін.

Будучи непередбачуваним главою держави з ядерною кнопкою, у 2020 році він може розсердитися» і захопити якусь країну» — в тому числі Україну, пише Главред.

На думку астролога Влада Росса, цією країною може бути також Білорусь, Казахстан, чи одна з країн Прибалтики.

«Найнебезпечніша ситуація, коли Путін може злетіти з котушок, складеться в 2020 році. Це самий небезпечний рік, коли він може перетворитися на пацюка, загнаного в кут. Він може бути готовим на все, оскільки економіка Російської Федерації буде продовжувати стагнувати, нову гонку озброєнь Росія просто не потягне з економічних причин — інакше вона просто розвалиться. Значить, Путін може робити якісь різкі дії», — вважає Росс.

Астролог зазначає, що 2020 рік стане вирішальним у плані геополітики». «У країнах з диктаторськими режимами відбудуться революції і зміна влади. Можуть бути знесені голови людей, які знаходяться при владі занадто довго — по 15-20 років. Путін, Назарбаєв, Лукашенко», — вважає астролог.

Однак 21 грудня 2020-го відбудеться королівське з’єднання Сатурна і Юпітера в знаку Водолія, яке не допустить «руйнування світу». Влад Росс переконаний, що для України 2020 рік буде особливо небезпечним, оскільки РФ може затіяти ескалацію. При цьому експерт не виключає, що 2020-й стане останнім роком війни на Донбасі.

«>

13.02.2019
11:22
Источник

Most Popular

To Top