Головні новини

«Зарила трупи на дачі?» Росію сколихнула історія 80-річної «потрошительницы Соньки Сипатой»

80-річна мешканка російського селища Березівка в Хабаровському краї, яку прозвали Сонька Сипатая з-за особливостей голосу, швидше за все, і справді може виявитися серійним маніяком.

Перші докази вже знайдені, однак правоохоронці ретельно засекретили всі дані, щоб не зашкодити розслідуванню.

Поки арештована коротає дні в місцевому СІЗО (причому, ні в чому не зізнається), в селищі розкриваються все більш моторошні подробиці її можливих злочинів, пише «Хабаровський край сьогодні».

Слідство зараз «пробиває» причетність заарештованої пенсіонерки як мінімум до семи епізодах. Один з найстрашніших – це раптове зникнення школярки в будинку, де живе пенсіонерка.

Нехороший» будинок, де все і відбувалося

«Хабаровський край сьогодні»

«Саме дивне діло – з загадковим зникненням дівчинки-сусідки цієї старенької бабусі, що років десять тому подзвонила в домофон мамі і пропала. По цій справі засудили двох хлопців. Але їх вина була тільки в тому, що вони підібрали на вулиці кинутий телефон. Як виявилося, він належав зниклої дівчинки. Їм дали років по 11 кожному. Швидше за все, справу доведеться переглядати знову. За моїми даними, слідство планує обстежити дачну ділянку обвинуваченої, можливо там будуть знайдені останки багатьох зниклих в Березівках людей», – розповів один з місцевих жителів.

В цілому, в будинку, в якому живе підозрювана, за кілька років пропали один за іншим 3 людини. Двірник з України Василь Шляхтич був останнім. Першої – вищезгадана дівчинка. Між ними в Березівках ще зникла пенсіонерка, яка попросила пожити до баби Соні (при обшуку в «нехорошої» квартирі нібито був знайдений паспорт цієї жінки).

«Хабаровський край сьогодні»

«Хабаровський край сьогодні»

«Хабаровський край сьогодні»

«>

13.02.2019
17:53
Источник

Most Popular

To Top