Головні новини

Засуджені корупціонери: Луценко похвалився успіхами ГПУ

Генеральна прокуратура України за останній рік має багато перемог по боротьбі з корупцією – де в судах довели вину корупціонерів і винесли їм реальні вироки.

Успішні приклади на своїй сторінці в Facebook навів генеральний прокурор Юрій Луценко.

Він визнав, що найчастіше суд виносить «гуманний» вирок — штраф за неправомірну вигоду.

«Я вже не перший рік прошу Верховну Раду зробити мінімальним покаранням за хабар не штраф або умовний термін, а один рік реальною в’язниці. Поки не знаходжу розуміння. Однак не опускаємо руки, неантикоррупцийных судах доводимо винність корупціонерів і отримуємо для них реальні вироки», — написав Луценко.

Він нагадав, що корупцією чиновників вищого рангу за законом повинні займатися САП і НАБУ.

«Рішенням Київського районного суду р. Полтави засуджено начальник відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління Головного управління ГФС в Полтавській області за отримання хабара в розмірі 2500 доларів США … призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на шість років з позбавленням спеціального звання — підполковник податкової міліції», — один з таких прикладів навів генпрокурор.

Подібні вироки, за даними Луценка, корупціонери отримали на Дніпропетровщині, Львівщині, Чернігівщині, Луганщині, Вінниччині, Миколаївщині, Запоріжжі, Сумщині та в місті Чернівці. Корупціонери отримали терміни від двох до восьми років в’язниці.

«Крім реального терміну засудження також вироком суду підлягає конфіскації майно засуджених корупціонерів, а також діє заборона на право займати посаду на певний період», — підкреслив генпрокурор.

 

«>

13.01.2019
08:21
Источник

Most Popular

To Top