Засудженого за співучасть у вбивстві журналіста Веремія повертають з Торецка в київське СІЗО

Повернути засудженого за співучасть у вбивстві журналіста В’ячеслава Юрія Веремія Крысина в київське СІЗО вирішив Солом’янський суд Києва. Про це заявила прес-секретар суду Яна Квітченко, — повідомляє «Українська правда».

«9 листопада суддя Курова прийняла рішення, яким етапувала обвинуваченого Крысина Юрія Валерійовича безпосередньо з Торецької виправної колонії №2 Донецької області в Київський слідчий ізолятор для участі в розгляді даного кримінального провадження», — сказала вона.

Квітченко додала, що Крысин з 2016 року є обвинуваченим за статтею 296, ч. 4 КК України. Йдеться про збройний напад на АЗС «Народна» в районі аеропорту «Жуляни» на початку травня 2016 року, під час якого працівників заправки побили, а одного поранили з травматичного пістолета.

Як повідомлялося раніше, 8 жовтня засуджений на 5 років за співучасть у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія Юрій Крысин відправився в колонію в Донецькій області. 13 червня 2018 року суд дав Крысину п’ять років реального терміну. Крысина визнали організатором молодиків, які за гроші переслідували, били «майданівців» на початку 2014 року.

Перед цим 22 грудня 2017 року Шевченківський райсуд Києва засудив Юрія Крысина до 4 років позбавлення волі умовно.

Источник

Most Popular

To Top