Головні новини

Завдання Симоненко – показати українцям, що закони в Україні нічого не варті і на них можна наплювати, – нардеп

Похід досвідченого комуніста Петра Симоненка на вибори – це своєрідна провокація. Звичайно ж, сам Симоненко розуміє, що у нього немає жодних шансів стати президентом України і, тим не менш, він приймає рішення балотуватися в президенти, щоб зайвий раз показати своє байдуже ставлення до українського законодавства, показати проросійським виборцям, що закони в Україні нічого не значать.

Таку думку в ефірі одного з каналів висловив народний депутат Олександр Черненко.

Він зазначає, у Петра Симоненка було право, як у кожного законослухняного громадянина України, балотуватися в президенти як самовисуванець, але він спекулятивно вибрав інший шлях – вирішив висуватися саме від Комуністичної партії. Ясна річ, що будуть судові позови і розгляду, тому що в законі України чітко сказано, що Комуністична партія заборонена в Україні і від цієї партії кандидат не може висуватися в президенти. Ці судові суперечки, звичайно ж, покажуть російські ЗМІ і їх сателіти в Україні, основний меседж буде – Україна не демократична країна, влада настільки боїться програти, що забороняє ідеологічні партії та кандидатів від них у президенти.

На думку нардепа, у нас нормальний закон про вибори, у нас адекватний новий склад Центрвиборчкому, у нас є кандидати на будь-який смак, і ці кандидати користуються підтримкою виборців, як свідчить соціологія. Але випадок з Симоненком не одиничний, будуть ще нові і нові провокації, які будуть забруднювати інформаційне поле, їх завдання – перешкодити виборцям зробити свідомий вибір.

«>

12.01.2019
07:17
Источник

Most Popular

To Top