Головні новини

Завод-виробника «мінометів Пашинського» запідозрили у махінаціях з прицілами на 2,7 млн грн

Правоохоронці підозрюють посадових осіб ПАТ «Завод» Маяк «у зловживанні службовим становищем при отриманні від ТОВ «Радиоаптека» прицілів до мінометів без укладання договору, завдало державі збитків на суму 2,7 млн гривень.

Про це пишуть Наші гроші з посиланням на постанову Оболонського райсуду Києва.

Відзначається, що в червні 2018 року завод «Маяк» провів тендер на закупівлю МПМ-44М для мінометів за 2,7 млн гривень. Переможцем торгів стало ТОВ «Радиоаптека».

Фірма здійснила поставку необхідних 23 прицілів, хоча відповідний договір з ним не був укладений, як і не була проведена оплата поставки. Замість цього відповідні розрахунки здійснило дочірнє підприємство ПКП «Маяк-Сервіс» на користь ТОВ «Фірма Ренал».

Після отримання прицілів завод спрямував їх на ремонт на ДП «Шепетівський ремонтний завод». На думку слідства, це може свідчити про постачання «Радиоаптекой» несправних або не нових прицілів.

У той же час цю фірму, судячи з матеріалів слідства, співробітники столичної Служби безпеки України вважають фіктивною, оскільки зазначений за адресою реєстрації будинок взагалі фізично відсутній. Також у неї неактивний контактний телефон і сайт відсутній

Як відомо, завод «Маяк» входить в концерн «Укроборонпром» і відомий виробництвом мінометів «Молот», від розривів якого з 2016 року загинули 13 військовослужбовців.

Можливі порушення у виробництві мінометів «Молот», перевіряв людина глави комітету ВР з нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського. Сам нардеп від «Народного фронту», як відомо, є ініціатором виробництва «Молотов».

«>

11.01.2019
14:49
Источник

Most Popular

To Top