Головні новини

“Збіглися всі потиснути руку”: мережа вразила зворушлива історія про героя АТО

Учасник АТО Олександр Місюра, який прославився знищенням трьох російських танків, зворушив українців історією про те, як в США відносяться до військових, включаючи українських бійців.

Чоловік залишився жити в Америці після того, як поїхав туди на запрошення української діаспори на реабілітацію після тяжких поранень. Його розповіддю поділилася на своїй сторінці в Facebook українська письменниця Лариса Ніцой.

“Саша Місюра, воїн з Кіровоградщини з позивним Малюк, з розміром одягу з дитячого світу і неймовірною сміливістю, завдяки якій ти став героєм, підбивши три московські танки і потрапивши до лікарні з численними пораненнями, перенісши 17 операцій і виживши”, — описує вона його.
Ніцой розповіла, що подружилася з героєм, ще коли він лікувався в Київському госпіталі, і з тих пір продовжує підтримувати з ним зв’язок. Під час одного з дзвінків ветеран і розповів їй про те, з яким трепетом американці ставляться до всіх, хто захищав свою землю.

“Ви не уявляєте, як тут люблять військових! Причому всіх військових, не тільки своїх. Ось дивіться, я їм ніхто. Але! Заїхали ми з дружиною в їх магазин, купити парасольку від сонця, такий, щоб у дворі ставити. Так вони, дізнавшись, що я воював, стали носитися зі мною, як з найважливішою людиною. Ви розумієте, я не за їх країну воював! Але їм все одно! Вони всіх військових обожнюють. А коли вони дізналися, що я учасник українсько-російської війни і воював проти Московії, що був поранений і маю нагороди, то вони всі збіглися мені потиснути руку”, — цитує письменниця слова воїна.

Місюра також розповів, що на знак подяки за героїзм співробітники магазину зробили йому величезну знижку на купівлю і завалили подарунками. Крім того, він підкреслив, що таке ставлення до військових, а тим більше до учасників війни, там спостерігається всюди, на відміну від України.

“Там вся нація так військових поважає! А діти! А школи! У них все виховання поваги до військових, а якщо це ще й учасник бойових дій — на руках готові носити. І це відчувається скрізь, куди не прийдеш. Не те що в нас: “Ми вас туди не посилали”, — з жалем зазначив герой.

“Вірю, що скоро і у нас більшість людей буде по-справжньому цінувати своїх воїнів. Героям слава!”, “Клас! Але це досягається десятиліттями, якщо не сотнями років”, “Я мужик! Я плачу!”, “Я плачу, що ми дефективные. Чому у нас не так, як у людей?” — пишуть користувачі.

“>

08.12.2018
10:58
Источник

Most Popular

To Top