Warning: session_start(): open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_2qjqbogamf1k8fbfk3no2836t7, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /var/www/fastuser/data/www/doneck.ukraines.news/wp-content/plugins/wpgrabber/init.php on line 13
Збій в Instagram: Люди масово втрачають передплатників — Новости Донецка
Головні новини

Збій в Instagram: Люди масово втрачають передплатників

У соціальній мережі Instagram стався глобальний збій, в результаті якого одні з найпопулярніших акаунтів стали втрачати мільйони передплатників, передає The Verge.

На сторінці соціальної мережі Twitter йдеться про те, що розробники в курсі проблеми і працюють над тим, щоб якомога швидше її вирішити.

Вчора ввечері популярні YouTube блогери Джеймс Чарльз і Зак Клейтон, у кожного з яких є мільйони передплатників в Instagram, почали повідомляти про масові втрати фоловерів. Пізніше жертвами збою стали Аріана Гранде і Селена Гомес.

Спочатку в звіті Fast Company вказувалося, що «Instagram вчинив дії по видаленню мільйонів облікових записів, які компанія вважала недостовірними». Багато компаній, у тому числі Instagram, час від часу проводять чищення своїх користувацьких баз для видалення спаму або неактивних облікових записів.

У листопаді компанія оголосила, що готується скоротити кількість недостовірних облікових записів на платформі.

«Ми почнемо видаляти недостовірні лайки, передплати та коментарі з облікових записів, які використовують сторонні додатки для підвищення своєї популярності», — йдеться у блозі за листопад.

«>

13.02.2019
17:44
Источник

Most Popular

To Top

Warning: Unknown: open(/var/www/fastuser/data/tmp/sess_2qjqbogamf1k8fbfk3no2836t7, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/fastuser/data/tmp) in Unknown on line 0