Головні новини

«Здаю партквиток ганебного БПП»: гучну заяву чиновниці

Виходжу з партії «Блоку Петра Порошенка». Обласний центр Київщини співпрацює з корупціонерами, причетними до побиття коцюбинці.

Я, селищний голова Ольга Матюшина, обрана громадою в смт. Коцюбинське Київської області, звертаюся із заявою про свій вихід з партії БПП «Солідарність», пишетона сьогодні в блозі УП.

У 2015 році після Революції Гідності я вірила в те, що партія готова боротися з корупцією і працювати на результат, незважаючи на опір клептократії. Але в Київській області боротьба з корупцією блокується вже кілька років. Більше того, сьогодні ми бачимо, як корупціонерам надають системно допомогу і підтримку.

Останні події свідчать, що в обласній організації партії Київщини «Блоку Петра Порошенко» вирішили співпрацювати з політиками, які, за висловом колишнього лідера парламентської фракції, а нині — генпрокурора Юрія Луценка, «вже кілька років прогулюють в’язницю».

95 округ, де колись був нардепом Петро Мельник, віддають на відкуп фігуранту антикорупційних розслідувань і протеже регіонала Мельника — Володимиру Карплюку.

Колишній чиновник, якому вручали підозри і який втік з країни, тепер сидить на заході з БПП як той, хто повинен забезпечити результат виборів в Приирпеньи і Києво-Святошинському районі для гаранта.

За кілька років правоохоронні органи не змогли притягнути до відповідальності жодного корупціонера. Більше того, ми не змогли довести суспільству, що політична система здатна забезпечити захист активістам та представникам БПП. Замовники побиття членів ТВК, які представляли партію БПП, досі невідомі слідству, хоча всі знають, з ким пов’язані виконавці.

Це ганебно, коли партія влади, яка має коаліцію в парламенті, яка сформувала Кабмін і призначила генпрокурора, не може захистити жінок, яких б’ють і які не здаються, незважаючи на побиття і підпали майна.

Спасибі за підтримку народним депутатам фракції БПП — Марії Іонової, Володимиру Ар’єву, Ольги Червакової і іншим. Але, очевидно, їх голоси не були почуті обласної партосередком, яка, на мою думку, звернула з обіцяного президентом антикорупційного курсу, вибравши шлях, який вже багатьох політиків приводив в нікуди.

Звичайно, дивує, що Ольга Матюшина тільки зараз вирішила вийти з ганебної партії, яку очолює корупціонер №1 України. Але все одно, краще пізно, ніж ніколи…

“>

07.12.2018
19:18
Источник

Most Popular

To Top