Новини Донецька

Зеленський обговорив з Меркель ситуацію на Донбасі

Тристороння контактна група. Архівне фото.
З відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський провів з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель телефонна розмова, під час якої вони обговорили питання щодо визначення трьох додаткових ділянок розведення сил на Донбасі. Сторони сподіваються, що в цьому напрямку вдасться досягти прогресу на засіданні ТКГ, яке відбудеться 12 лютого в Мінську. Про це повідомляє прес-служба президента.

«Глава Української держави поінформував співрозмовницю про безпекової ситуації на Донбасі. Федеральний канцлер висловила занепокоєння у зв’язку з недотриманням з боку незаконних збройних формувань режиму припинення вогню», — йдеться в повідомленні.

Новини по темі: Представник України в ТКГ: Мінські угоди необхідно переглянути

Під час розмови Зеленський і Меркель обговорили продовження персональних санкцій ЄС проти колишніх високопоставлених чиновників України, які підозрюються у зловживанні державними коштами та скоєнні злочинів під час Майдану.

Нагадаємо, на минулому засіданні ТКГ в Мінську сторони домовилися до початку наступного засідання опрацювати пропозиції щодо механізму організації пошуку зниклих без вести за участю, зокрема, Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ).

Також на засіданні ТКГ українська сторона заявила про необхідність вирішення блоку питань щодо безпеки для виконання мінських угод.

Most Popular

To Top