Головні новини

Зеленський розповів, що буде робити з російськомовним населенням

Не можна переслідувати українців, які не говорять українською мовою. Таку думку актор, художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський висловив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

«Ми живемо в Україні, і для мене питання мови завжди було питанням часу. Я вважаю, що не треба нікого ламати, як колись випалили українська мова з цієї території. Ми не повинні випалювати тих, хто говорить на інших мовах. Ми не маємо права, це просто неправильно», – сказав він.

За словами шоумена, варто згадати Конституцію України, адже там вже все і так написано. Ще Володимир Зеленський згадав, що в Україні, окрім української та російських мов є суржик і українці самі повинні вибирати, як їм розмовляти:

«Ми вже все про мову знаємо. У 10-й статті сказано: державна мова – українська. Всі знають українську, на сході не знають – вивчать. Там суржиком говорять, але не будемо ж ми узаконювати суржик: недобре це. Ну і все, є українська мова – державна мова. А говорите як хочете, я так вважаю», – зауважив Зеленський.

«>

12.01.2019
17:56
Источник

Most Popular

To Top