Головні новини

Зеленський звинуватив відоме ЗМІ у тиражуванні «дешевих чуток»: в чому справа

Команда кандидата в президенти України і відомого шоумена Володимира Зеленського заявила, що до провокацій проти їх лідера підключилися журналісти.

«Видання «Українська правда» розмістило інформацію про те, що команда Зеленського фінансується олігархами Коломойським і Фуксом. Ця інформація не відповідає дійсності. Просимо журналістів отримувати перевірену інформацію тільки у офіційних представників команди Зеленського, а не користуватися дешевими чутками», — йдеться в повідомленні.

Що стосується статті, про яку йде мова, то там говориться: «Висунення Зеленського аж ніяк не відбулося б без впливу Ігоря Коломойського, як би він це не спростовував. Перші чутки про намір артиста балотуватися в депутати привезли навесні 2018 з Женеви — з посиланням на слова Ігоря Коломойського… Якщо влітку Зеленського розглядали лише як альтернативу Вакарчука, який ніяк не міг зважитися на балотування, то зараз комік — вже найближчий конкурент Тимошенко, і в ряді областей підбирається до її 1-го місця».

«Зеленський — дуже вигідна фігура для гравця в шахи Ігоря Коломойського, з допомогою якої він може відігратися у президента Порошенко. Подвійні контакти таких осіб, як Павло Фукс, у цій грі тільки додають інтриги», — написала «Українська правда».

«>

13.01.2019
08:58
Источник

Most Popular

To Top