Жадібність зашкалює: список парламентських мільйонерів, які отримують компенсацію за житло

Парламентські мільйонери з житлом у столиці отримують компенсації, тому що апарат Ради не перевіряє, чи вони мають власну нерухомість. Про це йдеться у програмі «Наші гроші з Денисом Бигусом».

Так за даними журналістів, 170 парламентаріїв, які отримують компенсацію на оренду житла в столиці, майже 120 задекларували мільйони заощаджень. І не менш 25 з них ще і точно мають, де жити в Києві або в елітному передмісті. Так відбувається, тому що апарат парламенту налічує компенсацію, не перевіряючи, чи є у власності депутата або його сім’ї столичне житло.

Таким чином з грошей платників податків щомісяця на кожного депутата виділяється по 20 000 гривень за оренду квартири чи кімнати в готелі «Київ». Виявляється там доба коштує 650 гривень. Журналісти перерахували і найбільш жадібних депутатів. Так колишній регіонал, а нині член депутатської групи «Воля народу», Ігор Молоток, який разом з сім’єю задекларував у 20 000 000 гривень заощаджень і особисто володіє заміським маєтком у селі Романків, під Києвом, отримує бюджетну компенсацію за оренду житла. Тривалим ремонтом у своїй київській квартирі ринковою вартістю кілька мільйонів гривень виправдовує отримання компенсації за житло та нарфронтивець Володимир Шкварилюк.

«Нафтогаз» ввів в дію «план Б» У опоблокивця Дмитра Колесникова і його дружини — дві квартири майже на дві з половиною сотні квадратів у столичному будинку біля Національного антикорупційного бюро.

В одного з найбагатших депутатів Верховної Ради колишнього регіонала, а нині член партії «Відродження» Євгена Геллера — цілий палац з власним парком в Козині. Геллер задекларував понад 200 000 000 гривень заощаджень. Але його прізвище щомісяця з’являється в списках депутатів, які отримують компенсацію за оренду житла в Києві. Подібним чином діє і власник столичної квартири Аркадій Корнацький з БПП.


  

«>

Источник

Most Popular

To Top