Новини Донецька

Жінці, яка намагалася підкупити суддю в Селидове, «світить» до 8 років позбавлення волі

Жінка, яка намагалася дати хабар судді Селидівського суду за винесення потрібного їй рішення, опинилася на лаві підсудних, — повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

За спробу дати хабара посадовій особі їй загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

В ході досудового розслідування встановлено, що в Селідовській суду з позовом про встановлення факту, що має юридичне значення, звернулася 55-річна мешканка Донецька.

Дізнавшись прізвище судді, який буде розглядати справу, жінка зайшла в його кабінет і за винесення потрібного їй рішення поклала на стіл грошові кошти в сумі 2 000 гривень.

Незважаючи на те, що суддя відмовився брати хабар, жінка гроші не забрала, а пояснила, що буде чекати рішення в коридорі.

Про даний факт суддя повідомив працівникам поліції, які задокументували протиправні дії зловмисниці.

Селидовским відділом Красноармійської місцевої прокуратури до суду було направлено обвинувальний висновок по 3 ч. ст. 369 (надання службовій особі неправомірної вигоди за вчинення посадовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, якщо неправомірна вигода надавалася посадовій особі, яка займає відповідальне становище) КК України.

Источник

Most Popular

To Top