Новини Донецька

Житель Херсона затримано за контрабанду в РФ колекції старожитностей

У Херсоні співробітники Служби безпеки України припинили контрабанду до країни-агресора колекції культурних цінностей. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що житель обласного центру скуповував у місцевих колекціонерів предмети старовини для перепродажу за кордон. За інформацією СБУ покупців чоловік підшукував серед своїх знайомих та на спеціалізованих Інтернет-аукціонах.

Правоохоронці затримали контрабандиста в одному з поштових відділень під час відправлення в РФ колекції старожитностей, за яку зловмисник планував отримати тисячу доларів США. За висновками експертів, вилучені предмети старовини відносяться до періоду VII ст. до н. е. — ХV ст. н. е., вони мають велику історичну цінність і не підлягають вивезенню за кордон без відповідного державного дозволу.

В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 15 і ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України затриманому оголошено про підозру. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи, — йдеться в повідомленні.

Источник

Most Popular

To Top