Головні новини

Журналіст: «З 10 обіцяних єпископів УПЦ МП поки з’явилися лише двоє, та й то один попросився назад»

Раніше було обіцяно, що єпископи УПЦ МП перейдуть на бік ПЦУ, однак з десяти обіцяних перебіжчиків поки з’явилися лише двоє, але один з них, єпископ з Вінниці, вже через суд встиг проситися назад.Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав журналіст Михайло Міщишин.

«Плюс один, змучений черкаський Софроній. Те ж буде і з обіцяним масовим переходом парафій. Хоча зрозуміло, що число перейшли парафій буде збільшуватися. Але зовсім не в тих обсягах і темпах, про які нам розповідають в уряді, релігієзнавці та УПЦ КП (Константинопольського патріархату)», — зазначає журналіст. За його словами, він впевнений, що те ж саме в майбутньому станеться з насильно насаджуються українською мовою. Мищишин нагадав, що влада України вводять квоти на телебаченні і радіо, а також критикують тих, хто продовжує говорити російською мовою.

Однак, на його думку, незважаючи на всі зусилля української влади, більшість жителів країни продовжують говорити виключно російською мовою. Користувачі активно коментують його посаду. «З більш ніж 1000 єпархій перейшло всього 40?», «Населення не попалося, віру і прихід міняти не бажає», «Ті, хто вірять в Бога, не будуть грати в юду, тому що це ігри диявола», — відзначають користувачі.

«>

11.01.2019
12:56
Источник

Most Popular

To Top