Головні новини

Журналісти дізналися про модні уподобання депутаток з БПП і «Самопомочи»

Ірина Луценко, представник Президента України, заступник голови фракції БПП у Верховній Раді України (ВРУ) може дозволити собі брендовий піджак за ціною понад 1200 доларів США.

Про це в Мережі повідомила журналіст Ганна Стешенко.

За її словами, В. Луценка з’явилася в піджаку від Balmain на фотографії з дітьми.

«Такий твідовий жакет, що як у Луценка, можна без проблем придбати за $1285,00. Можливо, заступник голови фракції БПП купила його на знижку, як часто люблять пояснювати дорогі брендові покупки наші політики. Але і на sale піджак Balmain в цій моделі вам віддадуть не менше, ніж за 29012 грн», — пише журналіст.

У той же час, додає Ганна, подібний піджак бачили і на депутата фракції «Самопомочи» у ВРУ Анни Романової.

«Люблять у нас політики ці піджаки, як, наприклад, депутат фракції «Самопоміч» Анна Романова, яка так і не спростувала, що прийшла в Раду в оригіналі піджака цієї марки», — додала вона.

При цьому журналіст також згадала, що В. Луценко раніше з’являлася на людях в інший брендового одягу: «(…)На погоджувальній раді в блейзері від Dolce&Gabbana з відомим логотипом бренду «з короною» на лацкані. Цей піджак спочатку коштував 2150 євро, а зараз на скидочке — 1,075 євро. Дрібниця, а приємно».

Хотілося б написати про нетрудові доходи пані Луценко. У декларації за 2017 рік зазначено, що її зарплата склала 240,5 тис. грн. Якщо розбити на 12 місяців, то вийде менше, ніж коштує один цей піджак Balmain.

Але наївно було б думати, що народний депутат України економить зарплату, щоб купити дорогий одяг. І декларація В. Луценко підказує, що при правильному управлінні власним майном, якщо здавати його в оренду, можна і на піджак накопичити.

Благо, це не тільки квартира в Києві площею 181 м2, а й нежитлове приміщення в Києві площею 92,2 квадратних метри, житловий будинок в Дубно площею 203,9 квадратних метра, земельну ділянку у тому ж місті площею 775 квадратних метрів.

Так що навіть якщо В. Луценко після виборів у березні 2019 року залишиться без роботи і вже не буде представником Президента України, то все одно зможе виглядати добре. Тому що, так, я згодна з Анною Стешенко – «Красиво жити не заборониш».

«>

14.02.2019
08:35
Источник

Most Popular

To Top