Головні новини

Журналісти запідозрили мільйонну аферу в Києві

Журналісти запідозрили мільйону аферу в Києві, яку провернули при виконанні муралов на київській станції метро «Осокорки».

Про це повідомляє СВІТ з посиланням на Facebook журналістки Олени Луньковой.

Таким чином, вона стверджує, що художники, які працювали над муралами, які обійшлися в 3,6 мільйона грн, виконали їх безкоштовно. При цьому вона підкреслила, що отримати фінансову звітність виявилося не так просто.

Журналістка з’ясувала, що в документах на ProZorro на гонорари художників закладено 1 мільйон 765 тисяч грн, тобто майже половина всієї вартості проекту. Тільки при цьому, зазначила вона, державний секретар Артем Біденко почав відмовлятися і говорити, що він вперше чує про те, що художники працювали безкоштовно.

Звернемо увагу на те, що про те, що художники працювали безкоштовно, вони розповіли самі Олені Луньковой.

Далі, за словами журналістки, вона дізналася, що виділені кошти нібито були витрачені на люксові готелі та квитки в бізнес-клас для художників, але квитанцій, звісно, не виявилося.

«Зараз виглядає так, що проект #morethanus чийсь «жирний бізнес», тому прошу оприлюднити всю фінансову звітність», – звернулася журналістка до глави Міністерства інформаційної політики Юрію Стецю.

«>

11.01.2019
12:48
Источник

Most Popular

To Top