Головні новини

«Зіна, не пускай цю!» Киянка поскаржилася на «бєспрєдєл» МАУ і смердючий літак

Киянку ледь не пустили на борт літака рейсом МАУ в Берлін з-за суперечок щодо ручної поклажі.

Вікторія Васильєва описала ситуацію, що склалася в Facebook, уточнивши, що непорозуміння виникло через кишені валізи і вилилося в скандал з співробітниками авіакомпанії.

«Як-то суботнім ранком, озброївшись всіма можливими постами, і вирішивши виконати на відмінно домашню роботу, я зібрала свій чемоданчик щоб летіти до Берліна. Вибрала самий легкий, три чотири рази переважила на вагах, виклала 2-3 повітряних сукні, адже 7 кг — це ліміт. Я це знала і 200% хотіла витримати всі правила свого безбагажного квитка», — написала вона.

Далі у пасажирки виник конфлікт.

«І тут починається трилер. Стояли ми в черзі. Підлітає до мене ззаду дівчина, яка на фото, і так знаєте по-гестаповски: «Швидко ходімо і свій чемодан прикладайте на контрольні обміри, він у вас не cabin size». Вставляємо ми валізу в цей обмеритель,але мені кажуть, що я не вписуюся. Валіза мільйон разів вписується, але кишеньку стирчить на пів сантиметра. Я розумію, що вона продирається до карманчикам валізи. Її посмішка і вся ця «поза» була наповнена такою зловтіхою…» — описує зокрема ситуацію пасажирка.

Жінка наголосила, що вся черга була на її боці.

«Дівчині я намагалася повідомити, що у мене таки ручна поклажа у відповідності з усіма нормами. І повернулася в чергу до чоловіка на прохід в літак. Дівчина закричала що було сил: «Зіна, не пускай цю! Ми її не пропускаємо». Я дістала з кишені валізи шарф і шапку, начепила на себе і намагалася сказати: «Бачите — вже не відстовбурчується». На що мені цей професіонал повідомила: «ідіть, тільки навчитеся розмовляти з співробітниками авіакомпанії МАУ». Що? Це як? В ноги падати? Вибачатися за валізу? Платити? А вам, хлопців, точно не треба навчиться розмовляти? Хочете взгреть клієнтів і робите це так, щоб знудило і до головного болю?» — обурена пасажирка, яка уточнила, що її змусили видалити фотографії і відео співробітників, які пізніше вона змогла відновити.

При цьому жінка відзначила незадовільний стан салону літака.

«У вас на кріслах быльцев немає, в голову капає і дме на оплачених місцях аварійного виходу, у мене є свідки. Дме — розумієте? І вода капає! Літаки настільки переповнені, смердючі і паршиві, що я це говорю, і це правда», — написала вона.

В коментарях представник МАУ відповів обуреної киянці ,пообіцявши запросити коментар у хендлінгової компанії та з’ясувати деталі ситуації.

«>

14.02.2019
08:41
Источник

Most Popular

To Top