Головні новини

«Змиріться з фактами»: журналістку Соколовську вигнали з програми на телеканалі Росія-1

Українську журналістку Яніну Соколовську вигнали зі студії програми «Хто проти?» на телеканалі Росія-1 після того, як вона заявила, що трагедію в Одесі навесні 2014 року спровокував російський спецназ.

Російський ведучий Сергій Міхєєв змушений був вигнати українську журналістку після її слів. «Змиріться з фактами, за даними слідства, в Одесу зайшов російський спецназ з Придністров’я», — сказала Соколовська.

Відзначається, що під час ток-шоу українська журналістка почала багато сперечатися з іншими гостями програми і не давала їм висловити свою точку зору, перебиваючи учасників. Телеведучий кілька разів зробив зауваження Соколовської, однак вона продовжувала говорити, не звертаючи увагу на те, що в цю хвилину виступали інші політологи та журналісти. «Іди звідси. До побачення!», — заявив Міхєєв.

Нагадаємо, що Соколовська бере участь в російських ток-шоу вже кілька років. Близько року тому вона потрапила в ще одну конфліктну ситуацію на програмі, коли заявила, що по Кримському мосту українці будуть приходити в Краснодарський край. Потрібно відзначити, що кілька днів тому зі студії, де йшла запис чергового політичного шоу на російському каналі, ведучий Володимир Соловйов вигнав українського політолога Василя Вакарова.

«>

13.02.2019
11:53
Источник

Most Popular

To Top