Новини Донецька

Званівська громада придбала спецтехніку для завершення ремонту водопроводу

Капітальний ремонт водопроводу в Звановке завершує в поточному році Званівська ВІДГ, завдяки фінансуванню Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомляє сайт Донецкого центру розвитку місцевого самоврядування.

В наступному році через механізм ГФРР планується відремонтувати водопровід у селах Переездном і Верхнекаменском.

«Спеціалізованої техніки для таких робіт у громади не було, а оренда обходиться дорого, тому отриману вперше інфраструктурну субвенцію Званівська ВІДГ вирішила витратити на закупівлю техніки для комунального підприємства»Господар» – ред.) «, — зазначає секретар Звановского сільської ради Валерій Чаплик.

Додавши до отриманої інфраструктурної субвенції – близько 1,3 млн грн – співфінансування з власного бюджету, нещодавно створена Званівська громада придбала екскаватор-навантажувач і дереворазмельчающую машину для виробництва пелет і переходу на альтернативне опалення Палацу культури та дитячого садка.

На наступному етапі планується придбати ківш для риття вузьких траншей, який можна використовувати при ремонті інфраструктурної мережі, очищення від снігу, а також спеціалізовану техніку для укладання асфальту в умовах поточного або ямкового ремонту. Проекти очікують затвердження, щоб громада встигла їх реалізувати до кінця поточного року.

Источник

Most Popular

To Top